18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۲:۱۰:۰۶
کد مطلب:  pN3JVHZJ
مدیر اداره آموزش و پرورش رودهن:
تعلیم تربیت اسلامی مبتنی برخدا محوری است

مدیر اداره آموزش و پرورش رودهن، گفت: تعلیم و تربیت اسلامی مبتنی بر خدا محوری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری، مدیر آموزش و پرورش رودهن در آئین دهه فجرضمن تبریک این ایام گفت: تعلیم و تربیت اسلامی مبتنی بر خدا محوری است و هر آنچه که داریم باید هزینه کنیم تا دانش آموزان ما در این راه قدم بگذارند و بیشتر خدا محور باشند.

غلامرضا بختیاری، ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود امام خمینی به میهن عزیز گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی ایران تحولی بزرگ در دنیا بود و با پیروزی انقلاب اسلامی تحولات بزرگ و چشمگیری در حوره آموزش و پرورش به وقوع پبوست که ما امروز وظیفه داریم دانش آموزان را در مسیر تعلیم و تربیت اسلامی که مبتنی بر خدا محوری است قرار دهیم.

مدیر اداره آموزش و پرورش رودهن گفت: در دهه مبارک فجر برنامه های مختلف و متنوعی برای دانش آموزان و حتی فرهنگیان تدارک دیده شده که می توان به برگزاری اردوی  1000 نفره دانش آموزان رودهنی به موزه عبرت، برگزاری 31 نشست بصیرتی با هماهنگی دفتر امام جمعه برای دانش آموزان دوره دوم نام برد.

بختیاری در ادامه به برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی، برگزاری مانور یاران انقلاب اسلامی با بیش از 500 دانش آموز، دیدار با امام جمعه، شرکت در نماز جمعه، نشست های حلقه های صالحین، نمایشگاه عفاف و حجاب در ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد که توسط آموزش و پرورش رودهن برگزار می شود.

وی اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های این اداره در این ایام، اجرای سرود 1357 نفره دانش آموزان در روز 22 بهمن خواهد بود .

به اشتراک بگذارید :