16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۰:۱۷:۰۳
کد مطلب:  vJ5KZHLk
مدیر آموزش و پرورش قدس در آئین تجلیل از دبیران برتر:
قله های عظمت و افتخار از مسیر عزت و اعتبار معلم می گذرد

هم زمان با دهه مبارکه فجر آئین تجلیل از دبیران، هنرآموزان و مدیران برتر آموزش و پرورش قدس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هم زمان با دهه مبارکه فجر آئین تجلیل از دبیران و هنر آموزان برتر با حضور محمد محمودی، نماینده مردم  شهرستان های قدس،شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی، میررضا شفیع پور، معاون آموزش متوسطه و سعید شهریاری، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، تعدادی از مسئولین شهرستانی، همچنین مدیر و شورای معاونین آموزش و پرورش شهرستان قدس برگزار شد.

که جمعی از دبیران، هنرآموزان و مدیران موفق و برتر شهرستان قدس به همراه خانواده هایشان حضور داشتند، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در این آئین، گفت: قله های عظمت و افتخار از مسیر عزت و اعتبار معلم می گذرد و تجلیل از معلم، تکریم ارزش ها است.

وی در ادامه با اشاره به این که بزرگداشت مقام معلم امری مهم و وظیفه ای درون سازمانی و حتی برون سازمانی است، افزود: تجلیل از معلمین برجسته، شرایط مطلوب را برای رقابت سالم و سازنده بین معلمان و رشد و تعالی نظام تعلیم و تربیت و ترغیب معلمان برای ایفای رسالت معلمی فراهم خواهد کرد.

این مقام مسئول ضمن اذعان به این امر که انگیزه معلمان هر چه بالاتر برود، افرادی لایق تر برای آینده کشور تربیت خواهد شد، اظهار داشت: ساختن و هدایت گری انسان ها و جامع، بر عهده معلمان می باشد که در راستای تحقق این هدف، تلاش های معلمان در زمینه های مختلف باید دیده شود، در غیر این صورت موجب دلسردی این قشر زحمتکش جامعه خواهد شد.

بهمنش ادامه داد: آموزش و پرورش به عنوان متولی امر آموزش، با بضاعت اندک خود قدردان زحمات دست اندرکاران آموزش کشور می باشد  و تمامی تلاش خود را با امید به درگاه الهی به کار می گیرد تا بتواند در تربیت نسل آینده موثر واقع شود.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان قدس در پایان گفت: باید روحیه نشاط، عشق و ایثار در بین فرهنگیان امری جاری باشد و اهداف آموزشی در پرتو آن تحقق یابد.

شایان ذکر است در این آئین از 41 دبیر و شش هنر آموز برتر که بالاترین درصد قبولی را در امتحانات نهایی سال تحصیلی گذشته را کسب کرده بودند و چهار مدیر از مدارسی که بیشترین آمار دبیران برتر را داشتند، تجلیل شد.

گفتنی است در این آئین از همسران دبیران، هنرآموزان و مدیران برتر هچنین کارشناس مسئول سابق کارشناسی آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قدس با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :