2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۱۳:۴۳:۳۱
کد مطلب:  Ab7sFpp7
باحضورمعاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری زنجان:
خوابگاه و سلف سرویس دخترانه مرکزی شهرستان سلطانیه بااعتبار12میلیاردریال افتتاح شد

همزمان بادهه مبارک فجروباحضور سیدبیوک موسوی معاون سیاسی وامنیتی استانداری زنجان،خوابگاه و سلف سرویس دخترانه مرکزی شهرستان سلطانیه افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان به نقل از سلطانیه،سید بیوک موسوی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان،در حاشیه این افتتاح گفت: در ابتدای دولت یازدهم در تخصیص بودجه های عمرانی با مشکل مواجه بودیم که بایاری خداوند متعال این مشکلات در حال حاضر مرتفع گردیده است.

وی در ادامه افزود : کمک ها و مساعدت های خیرین عزیز جلوه ای زیبا از ایثاراست وبراین اساس ما هرگز رشادت شهدای غیورانقلاب اسلامی وهشت  سال دفاع مقدس را به عنوان بالاترین ایثار فراموش نمی کنیم ،چراکه هرچه داریم از خون پاک شهیدان است .

علی عسگری مدیرکل اداره نوسازی،تجهیز و توسعه مدارس استان زنجان نیز دراین مراسم گفت: خوابگاه وسلف سرویس مرکزی شهرستان سلطانیه در زمینی به مساحت یک هزارو120مترمربع احداث گردیده است که  395 متر مربع از آن محوطه ، 53 متر دیوار کشی و یک هزارو455 مترمربع زیر بنا می باشد.

وی افزود : اعتبار هزینه شده در این پروژه 12 میلیارد ریال است که از محل اعتبارات استانی تخصیص یافته است.

درپایان ولی اله جارچی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه ضمن قدردانی از خیرین و اداره کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان درتکمیل وتحویل این پروژه وهمچنین آموزشگاه روستای طهماسب آباد گفت:از نظر فضای آموزشی و خوابگاهی هنوز نیازمند احداث سه باب واحد آموزشگاهی می باشیم .

گفتنی است در این مراسم از خیر بزرگوار سرکارخانم صفری که در ساخت آموزشگاه  روستای طهماسب آباد این شهرستان مشارکت داشت با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :