14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ ۰۹:۰۶:۲۲
کد مطلب:  8cy8pUzw
مدیر آموزش وپرورش منطقه فشافویه :
رمز ماندگاری جمهوری اسلامی ایران روحیه انقلابی است

مدیر آموزش و پرورش فشافویه در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: رمز ماندگاری جمهوری اسلامی ایران در بین انقلابهای بزرگ دنیا ، روحیه انقلابی است که امام خمینی در مردم ایجاد کرده است .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از فشافویه ،

 

 مرتضی حیدری مدیر آموزش وپرورش فشافویه  در این جلسه  با اشاره به انقلابهای بزرگ دنیا گفت : در میان همه آنها تنها انقلاب اسلامی است که  به خاطر اعتقاد راسخ امام امت و ملت بزرگ ایران همچنان مستدام وپا برجا مانده است .

 وی در ادامه رمز ماندگاری این انقلاب  را روحیه انقلابی دانست که امام خمینی در مردم نهادینه کرده است و افزود: براندازی یک حکومت  طاغوتی که تمامی استعمار گران وابر قدرتهای دنیا از آن پشتیبانی می کردند کار سهل وآسانی نبود و مردم با اتکا به خداوند  وایمان وارزشهای اسلامی و  با دست خالی  به جنگ ابر قدرتهای تا دندان مسلح دنیا رفتند و به واسطه همین رشادتها و از جان گذشتگی ها،  آزادی ، امنیت و رفاه را برای خود  و میهن سرافراز ایران به ارمغان آوردند.

 حیدری تصریح کرد: وقتی که جنبشی در بطن یک جامعه مسلمان و معتقد شکل گیری شود و توسط یک شخص فرزانه وآزاده  رهبری گردد قطعا نتیجه ای جز سرنگونی طاغوت به همراه نخواهد داشت .

 

به اشتراک بگذارید :