18 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۳:۳۵:۰۰
کد مطلب:  UacLhWo5
مشاور عالي وزيرآموزش و پرورش:
شهدا و ايثارگران ولي نعمتان ما هستند

مشاور عالي وزيرآموزش و پرورش با بيان اين كه شهدا و ايثارگران ولي نعمتان ما هستند، گفت: بايد براي تحصيل مطلوب دانش آموزان شاهد و ايثارگران بيش از آن چيزي كه كار شده است، تلاش كنيم.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، پيش از ظهر امروز محمد مهدوي در مراسم تكريم و معارفه مديركل امور شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش كه درساختمان شهيد بهشتي برگزار شد اظهاركرد: ياد و خاطره 36 هزار دانش آموز و 5 هزار معلم شهيد را گرامي مي دارم و جاي خالي اين عزيزان در سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب بيش از پيش احساس مي شود .

وي با بيان اين كه « اگر امروز فرزند شهيدي را مي بينيم كه از آرمانهاي امام «ره » و انقلاب اسلامي فاصله گرفته است يعني « ما مقصريم»، تصريح كرد: اين به اين معناست كه ما نتوانستيم اين فرزند را به آرمان هاي والاي پدر شهيدش برسانيم و بايد در اين زمينه كار فرهنگي بيشتري صورت بگيرد .

مهدوي ادامه داد: بنابراين كار معلمان و مربيان مدارس شاهد و ايثارگران از اين منظر بسيار سخت و دشوار است و اهميت اين كار بزرگ بركسي پوشيده نيست .

مشاور عالي وزيرآموزش و پرورش با اشاره به اقدامات آموزش و پرورش در حوزه امور شاهد و ايثارگران در سه سال گذشته خاطرنشان كرد: كارهاي خوبي در اين دوره انجام شده كه شايسته تقدير است و اميدوارم با مديريت آقاي رزاقي در اين اداره كل ، شاهد تحولات مطلوبي در زمينه خدمت به دانش آموزان مدارس شاهد و رسيدگي به وضعيت جانبازان و ايثارگران شاغل در مجموعه آموزش و پرورش باشيم .

گفتني است؛ در پايان اين مراسم حكم انتصاب محمدرضا رزاقي در سمت « سرپرستي اداره كل امور شاهد و ايثارگران» به وي تقديم و از خدمات سه ساله محمدحسين كفراشي در اين پست تقدير به عمل آمد .     

به اشتراک بگذارید :