20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۲:۱۵:۰۰
کد مطلب:  6J8t3n11
سرپرست اداره كل امور شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش :
آموزش و پرورش، بايد كيفيت امور آموزشي و پرورشي دانش آموزان شاهد را افزايش دهد

سرپرست اداره كل امور شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش بر ارتقاي فعاليت هاي آموزشي و پرورشي دانش آموزان مدارس شاهد و ايثارگران تاكيد كرد .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، پيش از ظهر امروز محمدرضا رزاقي در مراسم تكريم و معارفه مديركل امور شاهد و ايثارگران وزارت آموزش و پرورش كه درساختمان شهيد بهشتي برگزار شد اظهار كرد: تعليم وتربيت دانش آموزان مقوله سخت و پيچيده اي است و اين موضوع براي دانش آموزي كه پدرش در دفاع مقدس به درجه رفيع شهادت نائل آمده، بسي سخت تر و حساس تر است و اين باعث مي شود كه مسئوليت در اين حوزه بسيار سنگين باشد .

وي ادامه داد: بايد آموزش در مدارس شاهد به گونه اي مديريت شود تا فرزند شهيد خلاء عاطفي ناشي از فقدان پدر را دركنار موضوع تحصيل احساس نكند و از اين حيث كار در مدارس شاهد و ايثارگران بسيار حساس خواهد بود .

رزاقي با بيان اينكه ترويج فرهنگ ايثار وشهادت يك كارذاتي دركنارآموزش است، گفت: بايد تلاش كنيم تا بتوانيم روحيه ايثار و از خود گذشتگي دوران دفاع مقدس را دوباره در دانش آموزان احيا كنيم .

سرپرست اداره كل امور شاهد و ايثارگران خاطر نشان كرد: اميد دارم باهمكاري همه بخش هاي آموزش و پرورش بتوانيم گام هاي موثري، براي توفيق دانش آموزان در مدارس شاهد و ايثارگران برداريم . 

به اشتراک بگذارید :