18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۰:۳۴:۳۵
کد مطلب:  NxPOtb9d
با حضور در گلزار شهدای ملارد:
وزیر آموزش و پرورش به شهدای فرهنگی و دانش آموز ملارد ادای احترام کرد

وزیر آموزش و پرورش که به ملارد سفر کرده بود، با حضور در گلستان شهدا به شهدای فرهنگی و دانش آموز این شهر ادای احترام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی، وزیر آموزش و پرورش که به منظور شرکت در همایش «فجر امید» به شهرستان شهریار سفر کرده بود، در بدو ورود به ملارد، مورد استقبال عبدالرضا فولادوند راد، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید شهاب الدین چاوشی، معاون سیاسی-اجتماعی استانداری تهران، بهمن خطیبی، فرماندار ملارد و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی قرار گرفت.

فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در حاشیۀ بازید خود از غرب استان تهران، با حضور در گلزار شهدای شهرستان ملارد بر مزار شهدای فرهنگی به ادای احترام و قرائت فاتحه پرداخت.

بازدید سرزدۀ وزیر آموزش و پرورش از آموزشگاه های ملارد، از جمله آموزشگاه مهر پویان مسکن مهر ملارد از دیگر برنامه های وزیر آموزش و پرورش در سفر به ملارد بود.

وزیر آموزش و پرورش ساعاتی پیش از این آئین با حضور در آموزشگاه حضرت زینب (س) شهریار زنگ انقلاب را نواخت و پس از آن در همایش «فجر امید» که در سالن همایش های خلیج فارس برگزار شد، به ایراد سخن پرداخت.

گفتنی است معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش نیز با حضور در شهرستان قرچک، در آئین زنگ انقلاب شرکت کرد و با فرهنگیان و دانش آموزان به دیدار و گفتگو پرداخت.

بازدید سرزده از چند مدرسه در ناحیۀ یک ری از دیگر برنامه های سفر سرزدۀ معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش به شهرستان های استان تهران بود.

به اشتراک بگذارید :