11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۰:۲۰:۱۴
کد مطلب:  rKftfCrp
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
مدارس شهرستان های استان تهران میزبان آئین نکوداشت خیرین مدارس ساز می شوند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نخستین نشست ستاد برگزاری جشنوارۀ خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران، از برگزاری جشنوارۀ خیرین مدرسه ساز در سطح مدارس مناطق 21 گانۀ این اداره کل خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: به منظور تجلیل و تکریم اقدام ارزشمند خیرین گرانقدر مدرسه ساز در شهرستان های استان تهران، آئین نکوداشت خیرین مدرسه ساز در قالب جشنواره های مختلف و با شکوه در سطح مدارس مناطق و شهرستان های استان تهران برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به این که برگزاری این جشنواره ها می تواند تعامل میان خیرین و مدارس را افزایش دهد، افزود: استفاده از ظرفیت ها، منابع و توانمندی های مدارس در برگزاری جشنواره های خیرین مدرسه ساز به منظور کاهش هزینه ها و همچنین استفاده از ظرفیت مشارکت در برگزاری جشنواره ها از مهم ترین اهداف برگزاری این آئین در سطح مدارس می باشد.

فولادوند، ضمن تأکید بر اهمیت تجلیل و تکریم خیرین به عنوان یک الگو برای دانش آموزان، ادامه داد: توسعه فرهنگ مدرسه سازی و مدرسه یاری از مهم ترین رویکرد ها در انتقال جشنوارۀ خیرین مدرسه ساز به سطح مدارس است.

این مقام مسئول با اشاره به این که این طرح می تواند گامی در جهت شناسایی و جذب خیرین جدید مدرسه ساز بردارد، اظهار داشت: با این روند دامنۀ نیروهای علاقه مند به حوزه مدرسه سازی گسترش یافته و عرصۀ فعالیت خیرین برای دانش آموزان گسترده تر خواهد.

به اشتراک بگذارید :