16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۰۷:۴۰:۰۰
کد مطلب:  JTTGpNz6
معاون سیاسی استاندارتهران:
نقش معلمان درتعلیم و تربیت و پرورش حقوق شهروندی کلیدی است

معاون سیاسی استاندارتهران در جمع فرهنگیان شهریار گفت: نقش معلمان در تعلیم و تربیت و پرورش حقوق شهروندی کلیدی و موثراست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سیدشهاب الدین چاوشی، معاون سیاسی-اجتماعی استانداری تهران که به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در همایش فجرانقلاب در شهریار حضور یافت، گفت: استکبار جهانی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بیشترین تهدیدها و توطئه خود را امروز درموضوع حقوق بشر مطرح می کند وآنها درصدد ضربه زدن به وجهه جهانی انقلاب اسلامی می باشند.

وی با اشاره به این امر که یکی از ویژگیهای انقلاب اسلامی که به دست رهبر کبیر انقلاب اسلامی پایه گذاری شد اتکا برمردم است و در قانون اساسی نیزبه حقوق شهروندی و جایگاه مردم توجه شده است، افزود: امروز دولت تدبیر و امید و رئیس جمهور حقوق شهروندی برای آگاهی بخشیدن به نقش بیشتر مردم درعرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مطرح کرده است.

معاون سیاسی استانداری تهران تاکید کرد: رئیس جمهورتلاش زیادی کرد که مردم از حقوق شهروندی در تمام زمینه ها که از خواسته های به حق شان است آگاهی پیدا کنند و در این راستا آموزش و پرورش نقش کلیدی را در تحقق حقوق شهروندی دارد.

چاوشی تاکید کرد: خوشبختانه امروز در این مراسم دیدگاه آموزش و پرورش براین محور بود که پرورش بر تعلیم و تربیت مقدم است که جای بسیار تشکر را دارد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: آگاهی بخشی به نسل آینده درزمینه های فرهنگی و اجتماعی یکی از مهمترین رسالت معلمان در رسیدن به هدف مهم دولت که همان حقوق شهروندی است.

به اشتراک بگذارید :