11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۰۸:۳۹:۲۸
کد مطلب:  xC5XsWKC
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در همایش فجر امید:
4 هزار و 947 آموزشگاه شهرستان های استان تهران میزبان جشن های دهه فجر شدند

ویژه برنامه های دهۀ فجر انقلاب اسلامی در مدارس شهرستان های استان تهران، با نواخته شدن زنگ انقلاب توسط مقام عالی وزارت آموزش و پرورش در شهریار آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، فخر الدین احمدی دانش آشتیانی، وزیر آموزش و پرورش و علیرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در آئین گلبانک زنگ انقلاب در دبیرستان شاهد حضرت زینب (س) و همایش «فجر امید» شهریار حضور یافتند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: فرهنگیان از سال 42 تا 57 در کنار روحانیت نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و پس از پیروزی انقلاب نیز همچنان به فعالیت خود ادامه دادند.

عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در همایش «فجر امید» که در سالن خلیج فارس شهرستان شهریار برگزار شد، با بیان اینکه در پیروزی انقلاب سه رکن اساسی رهبری، ایدئولوژی و فرهنگیان وجود داشت، افزود: این سن رکن بودند که فرهنگیان در تبیین نظرات، فضای فکری و شناساندن شخصیت امام (ره) در جامعه نقش بی‌بدیلی داشتند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، ادامه داد: فرهنگیان از سال 42 تا 57 در کنار روحانیت نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و پس از پیروزی انقلاب نیز همچنان به فعالیت خود ادامه دادند.

فولادوند، اظهار داشت: گواه این فعالیت‌ها پس از انقلاب 5 هزار شهید فرهنگی و 36 هزار دانش آموز شهید است و اکنون نیز فرهنگیان باید انقلاب را به نسل سوم ارائه دهند.

وی در رابطه با برنامه‌های دهه فجر تصریح کرد: در دهه فجر برنامه‌های متنوعی در 4 هزار و 947 آموزشگاه در نظر گرفتیم که از جمله این برنامه آموزش حقوق شهروندی است.

به اشتراک بگذارید :