19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۵:۵۱:۵۲
کد مطلب:  KrfOesyn
استاندار زنجان درآیین افتتاح آموزشگاه12کلاسه شهرک الهیه:
روحیه مشارکت‌جویی در استان زنجان در بین 31 استان سرآمد است

اسداله درویش امیری استاندار زنجان درآیین افتتاح آموزشگاه 12کلاسه برادران شهید کاظمی شهرک الهیه به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجرگفت: روحیه مشارکت‌جویی در استان زنجان در بین 31 استان سرآمد است

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،اسدالله درویش امیری ظهر امروز در آئین افتتاح مدرسه 12 کلاسه برادران شهید کاظمی ناحیه یک اظهار کرد: این مدرسه یکی از موارد حضور خیرین در عرصه مشارکت مردمی در حوزه فرهنگی است.
وی با اشاره به درک بالای مردم زنجان در مورد مشارکت عنوان کرد: مشارکت کردن در امور در استان زنجان نهادینه شده است.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه روحیه مشارکتی شهروندان در بخش‌های مختلف پزشکی، فرهنگی و مذهبی وجود دارد، اضافه کرد: روحیه مشارکت‌جویی در استان زنجان در بین 31 استان سرآمد است.
درویش امیری افزود: موسسات خیریه مهرانه، خیرین مدرسه ساز، خانه ساز و موسسه خیریه روزبه از جمله موسسات موفق استان زنجان در امور خیریه است.
وی عنوان کرد: در زمینه امور خیریه در همه بخش‌ها می‌شود فعالیت کرد اما ساختن سرپناهی برای کودکان برای تحصیل توفیقی بزرگ محسوب می‌شود.
استاندار زنجان با اشاره به اینکه در همه شرایط و زمان‌ها نظام تعلیم و تربیت در همه ادیان و شرایط به احترام یاد می شود، افزود: در جنگ‌ها هم می‌بینیم جنگ جویان در برخورد با مدرسه مسیر را کج کرده و به آن احترام می‌گذارند.
امیری با اشاره به اینکه در هر شرایطی مدرسه قداست خود را داشته است، تاکید کرد: باید احترام مدرسه و جایگاه تعلیم و تربیت حفظ شود.

وی مشارکت حاج محمد علی کاظمی پدر گرامی شهیدان کاظمی را در ساختن این آموزشگاه بسیار بزرگ وستودنی توصیف کرد و گفت:این پدر شهید با اقدام فرهنگی خود سرمشق خوبی برای همگان است.

گفتنی است درپایان به پاس سپاس از پدرشهیدان کاظمی لوح تقدیری بوسیله استاندار زنجان به وی اهداگردید.

به اشتراک بگذارید :