2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۰۸:۱۵:۰۰
کد مطلب:  VRLvBnUT
معاون پشتیبانی استان در مراسم افتتاح کیلینیک دندانپزشکی فرهنگیان خبرداد:
هزينه 6 ميليارد و 666 ميليون ريالي براي احداث درمانگاه دندانپزشكي فرهنگيان زنجان

یعقوب علی عبادی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان ظهرامروز در مراسم افتتاح کیلینیک دندانپزشکی فرهنگیان از هزينه 6 ميليارد و 666 ميليون ريالي براي افتتاح این مرکز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان، یعقوب‌علی عبادی در آیین افتتاح دندانپزشکی فرهنگیان استان زنجان اظهار کرد: امروز با حضور معاون پرورشی وفرهنگی وزیر آموزش و پرورش درمانگاه دندانپزشکی فرهنگیان زنجان افتتاح شد.

وی با اشاره به اینکه هدف از افتتاح این درمانگاه ارائه خدمات بهتر به فرهنگیان و خانواده آنها است، تصریح کرد: این مجموعه دارای واحدهای اداری و خدماتی درمانی است.

معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه تجهیزات فنی نصب شده در این درمانگاه شامل 5 یونتت ملورین همراه با ساکشن مرکزی و دارای آبگرمکن و دوربین‌های داخل دهانی است، اضافه کرد: آمالگاتور و سایر تجهیزات مربوطه هفت دستگاه، کمپرور 10 یونیته 10030 شامل یک دستگاه و اتو کلاو فارو ایتالیا سه دستگاه نیز از دیگر سایر تجهیزات موجود در این درمانگاه است.

عبادی با اشاره به اینکه از دیگر تجهیزات موجود در این درمانگاه شامل دستگاه پک و ست‌های کامل اندو، اطفال، جراحی و ... است، افزود: اتاق استریلیزایون با تجهیزات کامل، اتاق رادیوگرافی مجهز به فسفر پلیت و مانتیورهای انتقال تصویر و سیستم پذیرش مکانیزه است.

وی با اشاره به اینکه برای فصل نخست آماده سازی و تعمیرات 2 میلیارد و 901 میلیون و 172 هزار ریال اعتبار هزینه شده است، تصریح کرد: همچنین برای تجهیزات دندان پزشکی این درمانگاه و دوربین و سانترال و میز و صندلی و پارتیشن بندی و تلویزیون و ... نیز 3 میلیارد و 765 میلیون و 421 هزار ریال اعتبار هزینه شده است.

معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در مجموع برای تجهیز این درمانگاه 6 میلیارد و 666 میلیون و 593 هزار ریال اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه این درمانگاه در 314 متر مربع ساخته شده است، تصریح کرد: مجری طرح اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان است و دارای واحدهای خدماتی است.

به اشتراک بگذارید :