12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۵:۳۸:۲۵
کد مطلب:  EE04Oc2d
استاندارزنجان درمراسم افتتاح کیلینیک دندانپزشکی فرهنگیان :
فرهنگيان امین ترین ومعتمدترين قشر جامعه هستند

اسداله درویش امیری استاندار زنجان درمراسم افتتاح کیلینیک دندانپزشکی فرهنگیان زنجان گفت: فرهنگيان امین ترین ومعتمدترين قشر جامعه هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان، اسدالله درویش امیری ظهر امروز در مراسم افتتاح درمانگاه دندانپزشکی فرهنگیان زنجان ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی به ویژه رجایی و باهنر اظهار کرد: افتتاح پروژه‌های عظیم در آموزش و پرورش بسیار مطلوب بوده و باید به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه جامعه فرهنگیان هنوز معتمدترین قشر در جامعه است، تصریح کرد: باید درخور بزرگی این قشر برایشان خدمات رسانی گردد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه باید بخشی از خدمات پر هزینه فرهنگیان را تامین کنیم، افزود: این اقدام به مراتب بزرگ‌تر از گام‌هایی است که به صورت شخصی در زندگی این افراد برداشته می‌شود.

وی با بیان اینکه فرهنگیان نباید در زندگی خود دغدغه‌ای داشته باشند، افزود: هرچه قدر آموزش و پروزش بتواند در مسیر زندگی فرهنگیان حرکت کند موجبات رضایت آنها را فراهم خواهد کرد.

استاندار زنجان گفت: خدمات درمانگاه دندان‌پزشکی فرهنگیان باید در استان زنجان گسترش پیدا کند و همه بتوانند از آن استفاده کنند.

گفتنی است، پیش از ظهر امروز مراسم افتتاح درمانگاه دندان پزشکی فرهنگیان با حضور معاون فرهنگی وپرورشی وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسؤولان استانی برگزار شد.

این درمانگاه  با 5 یونیت ملورین همراه با ساکشن مرکزی و دارای آبگرمکن و دوربین‌های داخل دهانی است.

به اشتراک بگذارید :