20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۵:۲۴:۵۲
کد مطلب:  tp3tkQly
مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش:
در سایه فرهنگ ایثار شهادت است که مکتب انقلاب پابرجا خواهد بود.

مراسم نمادین گلبانگ انقلاب اسلامی که در دبیرستان علوی واقع در خیابان 17 شهریور برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران ، مهدی علی اکبر زاده در مراسم نمادین گلبانگ انقلاب اسلامی که در دبیرستان علوی واقع در خیابان 17 شهریور برگزار شد گفت: امروز زنگی برای یک کلاس مهم نواخته می شود، زنگ مکتب انقلاب، زنگی که همه ساله نواخته می شود تا در کلاسی شرکت و نمرات خوبی بگیریم.

وی با بیان اینکه مکتبی که در آن قرار می گیریم و شروع به آموختن می کنیم فراتر از کلاس های معمولی است گفت: مکتب انقلاب درس ایثار و شهادت را آموزش می دهد. کسانی که از این مکتب فارغ‌التحصیل می شوند چه کسانی خواهند بود؟ آنها که جهشی فارغ‌التحصیل شدند، شهدا بودند.

علی اکبر زاده ادامه داد: باید قدر آنهایی که دانش آموخته این مکتب بودند را بدانیم. در سایه فرهنگ ایثار شهادت است که مکتب انقلاب پابرجا خواهد بود.

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه 38 سال پیش خیابان های تهران در چنین روزی گلباران بود و همه منتظر بودند تا هواپیمای امام فرود بیاید گفت: 10 روز بعد از آمدن امام انقلاب به پیروزی رسید و در تاریخ دنیا ثبت شد و به عنوان شاخصی در دنیا مطرح است.

وی افزود: شما دانش آموزان در این مکتب درس می خوانید و در سایه رشادت آن دانش آموختگان و در امنیت زندگی می کنید و درس می خوانید و ما به وجود شما افتخار می‌کنیم.

به اشتراک بگذارید :