12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۴:۳۰:۴۰
کد مطلب:  Okur8MTG
استاندار زنجان درمراسم نمادین به صدا درآوردن زنگ انقلاب:
نسل‌های جدید، اشکالات را به پای نظام و انقلاب نگذارند

اسداله درویش امیری استاندار زنجان گفت: نباید مسائل و اشکالاتی که ممکن است در ذهن نسل‌های جدید شکل گیرد به حساب نظام مقدس و انقلاب اسلامی گذاشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،اسدالله درویش امیری ظهر امروز در مراسم نواختن زنگ انقلاب اسلامی با تبریک فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران در سال‌های 56 و 57 برای دفاع از مرجع خود با همه وجود به صحنه آمدند.

وی با اشاره به اینکه مردم در آن دوران با سختی‌ها و دشواری‌هایی مواجه بودند، تصریح کرد: همچنین شهدای زیادی برای به بار نشستن این حرکت عظیم و بزرگ تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

استاندار زنجان با بیان اینکه زنجان هم قبل از پیروزی انقلاب اسلامی 29 شهید تقدیم کرده است، اضافه کرد: مردم همواره با حضور خود در صحنه شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» سر می‌دادند.

درویش امیری با بیان اینکه مردم خواستار استقلال و خروج کشور از زیر سلطه بودند و می‌خواستند آزادانه عمل کنند، یادآور شد: مردم خواستار حق رای بودند.

وی با تاکید بر اینکه جوانان باید بدانند پس از یک دوره مبارزه سخت و دشوار و تحمل شکنجه‌های رژیم طاغوتی به این جایگاه بزرگ رسیده‌ایم، ادامه داد: حضور همزمان با 12 بهمن ماه در مدارس و نواختن زنگ انقلاب در جمع نسل سومی‌ها و نسل چهارمی‌ها برای دادن پیام‌ مهمی است.

استاندار زنجان با بیان اینکه در روز دوازدهم بهمن ماه اراده پولادین ملت ایران و ایستادگی آنها فرودگاهی که بسته بود را به روی امام راحل (ره) گشود، اظهار کرد: شاید امروز در مسیر آرمان‌های نسل‌های جدید و دانش‌آموزان اشکالاتی در ذهن آنها وجود داشته باشد، اما نباید این مسائل را به حساب نظام مقدس و انقلاب اسلامی گذاشت .

وی در پایان متذکر شد که انقلاب اسلامی پیام های فراوانی در مورد انسانیت دارد.

 

به اشتراک بگذارید :