12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  ldPZk6ZU
معاون پرورشی وفرهنگی وزیرآموزش وپرورش در زنجان:
شبکه‌های ماهواره‌ای رژیم طاغوت را شیک جلوه می‌دهند

دکتر مهدی فیض معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز مد شده که شبکه‌های ماهواره‌ای گذشته رژیم طاغوت را شیک جلوه دهند در حالی که جنایت‌های رخ داده در آن دوران فراموش نمی‌‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،دکتر مهدی فیض صبح امروز در مراسم نواختن زنگ انقلاب ضمن تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: حضور و شرکت دانش‌آموزان در فوق برنامه‌ها باید جدی باشد.

وی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان باید تلاش کنند تا خدمتی را برای دیگران ارائه دهند، تصریح کرد: این رشد در کنار رشد علمی برای آنها بسیار موثر است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر در برخی از شبکه‌های ماهواره‌ای گذشته رژیم طاغوتی را شیک و خوب جلوه می‌کنند، اضافه کرد: این شبکه‌ها موضوع را ساده نشان داده و می‌گویند حکومت طاغوتی گذشته مشکلی نداشته است.

فیض یادآور شد: شبکه‌های ماهوار‌ه‌ای حکومت را یک امر سلیقه‌ای تبلیغ می‌کنند در حالی که در دوره طاغوت جنایت‌های بزرگی رخ داده است.

وی با بیان اینکه باید امروز عمق راه طی شده را درک کرد، ادامه داد: شکنجه‌ها و زجرهایی که در دوران مبارزه بسیاری از برجستگان و مبارزان با رژیم طاغوتی تحمل کرده‌اند و این راه‌ها باید درک شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ادامه راه انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس بود که 200 هزار شهید داشت، گفت:با دانستن این مسایل و واقعیت ها می‌توان عمق راه طی شده را درک کرد.

فیض با تاکید بر اینکه امروز همه کسانی که ادامه راه انقلاب اسلامی بر دوش آنها خواهد بود، باید سهم خود را پیدا کنند، اظهار کرد: از این طریق می‌توان راه انقلاب اسلامی را ادامه داد.

به اشتراک بگذارید :