19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۳:۲۱:۰۷
کد مطلب:  TvT7BJvi
معاون پرورشی وفرهنگی وزارت درمراسم نمادین زنگ انقلاب مدارس زنجان:
کسانی که عمق راه انقلاب را درک نکردند نمی‌توانند در این مسیر به درستی گام بردارند

مراسم نمادین نواختن زنگ گلبانگ انقلاب امروز با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، امام جمعه زنجان، استاندار زنجان و جمعی از مدیران و ایثارگران و مبارزان دوران انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور دربیش از 2 هزار آموزشگاه استان زنجان نواخته شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان :مهدی فیض معاون پرورشی وفرهنگی وزارت آموزش وپرورش در آیین نواختن  زنگ گلبانگ انقلاب  در دبیرستان ولی عصر (عج) ناحیه یک زنجان اظهار داشت: دانش آموزان باید در کنار درس خواندن در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی به شکل جدی حضور یابند.

وی به فعالیت دانش آموزان در انجمن ها و گروههای‌ فرهنگی و هنری تاکید کرد و گفت: باید برای افراد دیگر و جامعه کاری انجام دهید و کاری برای عرضه به دیگران داشته باشید تا تاثیر آن در رشد علمی نیز افزایش یابد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر افزایش آگاهی دانش آموزان از تاریخ انقلاب ابراز کرد: کسانی که عمق راه انقلاب را درک نکردند نمی‌توانند در این مسیر به درستی گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه همه باید از سختی‌ها و مجاهدت‌های راه انقلاب آگاهی یابند، عنوان کرد: باید نسل سوم و چهارم سهم خود را از انقلاب بشناسند تا به درستی در ادامه، آرمانهای این انقلاب را به دوش بکشند.

معاون پرورش و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: دختران امروز به عنوان همسران و مادران آینده باید سهم خود را بشناسند و برای بقای انقلاب کاری انجام دهند.

به اشتراک بگذارید :