24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۱:۰۲:۵۸
کد مطلب:  RreVfSEH
رئيس اداره فني و حرفه اي و كاردانش شهر تهران :
يازدهمين المپياد استاني فرش ويژه هنرستان هاي كاردانش شهر تهران:

احياء ، حفظ و توسعه رشته فرش يكي از اهداف آموزش و پرورش شهر تهران و كارشناسي كاردانش

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش وپرورش شهر تهران ،جمالي رئيس اداره فني و حرفه اي و كاردانش با بيان اينكه فرش يكي از هنرهاي اصيل ، ظريف و زيباي ايراني است كه  احياء،حفظ و توسعه اين هنر و رشته يكي از اهداف آموزش و پرورش شهر تهران و كارشناسي كاردانش مي باشد عنوان داشت  در همين راستا و براي شناساندن رشته به جامعه و خانواده ها و همچنين شناسايي هنرجويان خلاق ،مستعد و علاقه مند همه ساله ، آموزش و پرورش شهر تهران  با همكاري سازمان صنعت ، معدن و تجارت و مركز ملي فرش اقدام به برگزاري المپياد فرش مي نمايد .    

يازدهمين  المپياد فرش  ويژه هنرستان هاي كاردانش شهرتهران  با شركت 25 هنرجوي منتخب از بين  110 هنرجوي رشته هاي طراحي و نقاشي فرش و هنرفرش هنرستان هاي كاردانش شهر تهران باحضور ،كارشناس مسئول كاردانش شهر تهران و معاون آموزش متوسطه و كارشناس مسئول منطقه 18، نماينده سازمان صنعت ،معدن  و تجارت  استان  تهران  و ناظر استاني  كارشناسي كاردانش  اداره كل در هنرستان ليلي موفقيان منطقه 18  برگزار شد.

 شركت كنندگان  در سه گرايش رنگرزي ،طراحي و بافت  به رقابت پرداختند. لازم به ذكر است  هنرجويان  منتخب اين مرحله  براي شركت در مرحله كشوري در تاريخ  3-5 اسفند ماه 95 به استان فارس  اعزام خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :