26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۹:۳۲:۰۱
کد مطلب:  dRDrUDTx
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان خبر داد:
اجرای بیش از 50 برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی گفت: این برنامه ها با رویکرد ترویج گفتمان انقلاب اسلامی ، تعمیق وحدت ملی و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در آموزش و پرورش استان گیلان اجرا می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نورالله اکبری گفت: نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس استان، تجدید میثاق فرهنگیان و  دانش آموزان با شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی ، فرهنگی و هنری ویژه دانش آموزان و مسابقه کتابخوانی ویژه سوادآموزان دوره انتقال از مهم ترین برنامه های آموزش و پرورش در گرامیداشت دهه فجر امسال است.

وی با اشاره به گستره  برنامه های آموزش و پرورش برای سنین مختلف اظهارداشت : تلاش شده همه گروه های سنی از مقطع پیش دبستانی  تا دوره های متوسطه و سوادآموزی در اجرای این برنامه ها مشارکت داشته باشند.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گیلان دانش آموز محوری را از مهمترین شاخصه های برنامه های ایام الله دهه فجر عنوان و خاطر نشان کرد : فراگیر بودن ، متناسب بودن ، اثر بخشی و توجه به شرایط بومی از محورهای اصلی این برنامه ها است.

نورالله اکبری تاکید کرد : کوشش شده است مطالبات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری در برنامه های آموزش و پرورش مد نظر قرار گیرد و دانش آموزان هرچه بیشتر با مقوله هایی همچون قانون مداری ، اخلاق ، تقویت غرور ملی ، نشاط و امید به آینده آشنا شوند.

به اشتراک بگذارید :