19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۴:۴۴:۴۹
کد مطلب:  Ml6FHPxR
همزمان با سراسر کشور و با حضور معاون پرورشی وزیر:
مراسم گلبانگ انقلاب در مدارس زنجان برگزار خواهد شد

مراسم زنگ انقلاب همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در روز سه شنبه 12 بهمن راس ساعت 9:33 دقیقه در تمامی مدارس استان برگزار خواهد شد.

رهبر طوماری رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش زنجان گفت:  مراسم زنگ انقلاب همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در روز سه شنبه 12 بهمن راس ساعت  9:33 دقیقه در تمامی مدارس استان برگزار خواهد شد.

وی با بيان اين كه در این مراسم ها از مسئولین کشوری واستانی، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران نیز دعوت شده است، افزود: این مراسم در ناحیه یک زنجان در محل دبیرستان دخترانه ولیعصر با حضور معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش، استاندار وجمعی از مسئولان استانی وشهرستانی برگزار می شود.

طوماری اظهار داشت: به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه فجر کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان و مدرسه 12 کلاسه الهیه نیز با حضور استاندار و معاون پرورشی وزیر به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ضمن اشاره به افتتاح پروژه های فرهنگی و آموزشی در مناطق و نواحی استان گفت: کانون های فرهنگی و تربیتی شهرستان خدابنده و ایجرود و مدرسه زینبیه خرمدره نیز در این روز به بهره برداری خواهند رسید.

به اشتراک بگذارید :