22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۱:۲۵:۱۲
کد مطلب:  srboLzHQ
مدير منطقه 13 در جمع كارشناسان روابط عمومي شهر تهران :
فرهنگ يک جامعه در کلاس هاي درس شکل مي گيرد

هجدهمين جلسه آموزش و تبادل نظر کارشناسان روابط عمومي مناطق 19 گانه شهر تهران منطقه 13 برگزار شد.

هجدهمين جلسه آموزش و تبادل نظر کارشناسان روابط عمومي مناطق 19 گانه شهر تهران منطقه 13 برگزار شد.

مدير منطقه 13 در جمع كارشناسان روابط عمومي شهر تهران :

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران, هجدمين جلسه مسئولان روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران صبح امروز با حضور دواري مدير آموزش و پرورش منطقه 13, ثقفي رييس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

در اين جلسه که به منظور پيگيري فعاليت ها و آموزش خبرنويسي و اطلاع رساني و بحث در خصوص هرچه بهتر باشکوه تر برگزار شدن دهه فجر انقلاب تشکيل شد,‌ مدير آموزش و پرورش منطقه 13 با اشاره به اينکه بحث فرهنگ بحث مهمي است اظهارداشت:  فرهنگ يک جامعه در کلاس هاي درس شکل مي گيرد.

ناديا دواري ضمن ارائه تاريخچه اي از حضور دين اسلام و مسلمانان در اروپا و تاثير فرهنگ اسلامي افزود: آن چيزي که امروز انقلاب اسلامي را تهديد مي کند بحث تهديدات فرهنگي است و مسولان روابط عمومي را به عنوان صاحب نظران عرصه فرهنگ قلمداد نمود.

وي با اشاره به آسيب هاي اجتماعي و نقش و اهميت آموزش و پرورش در شکل گيري فرهنگ جامعه گفت: در تمامي دروس بايد بحث مهارت زندگي و تفکر مطرح شود.

مدير آموزش و پرورش منطقه 13 نقش روابط عمومي ها را فقط خبر ندانست و بر ارتقاي جايگاه روابط عمومي ها تصريح نمود.

در ادامه اين جلسه مسعود ثقفي با تاکيد بر اطلاع رساني سريع و دقيق وقايع و رويدادهاي مهم مناطق توسط مسئولان روابط عمومي بر کيفيت آموزش و نحوه درج اخبار در پورتال مناطق و کاربردي شدن اين جلسات تصريح کرد.

رئيس اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران با تاکيد بر مديريت استفاده از فضاي مجازي از برگزاري دوره تدوين تصويري و آموزش عکاسي براي کارشناسان روابط عمومي مناطق 19 گانه شهر تهران و بازديد از رسانه ها و جرايد خبر داد.

وي افزود: تمام تلاش ما در راستاي ارتقاي جايگاه روابط عمومي است و توجه ويژه شخص مديرکل به امر روابط عمومي و پورتال مناطق را گوشزد کرد.

شايان ذکر است در اين گردهمايي ضمن پيگيري تشکيل شوراي اطلاع رساني, با استفاده از استاد راهنما, موضوع خبر نويسي و تهيه خبر به صورت عملي و کاربردي توسط همکاران روابط عمومي مناطق برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :