16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰۹:۵۱:۴۰
کد مطلب:  hLDasv2P
در راستای برنامه های توزیع شیر در مدارس:
همایش آموزشی توزیع شیر مدارس در پیشوا برگزار شد

همایش آموزشی توزیع شیر مدارس با حضور رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیر آموزش و پرورش پیشوا در سالن ولایت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پیشوا همایش آموزشی توزیع شیر مدارس با حضور رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیر آموزش و پرورش پیشوا در سالن ولایت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

 

رحیم جهانی مدیر آموزش وپرورش پیشوا با اشاره به شروع توزیع شیر در مدارس اظهار داشت:در اجرای برنامه توزیع شیر بیش از  17هزار و 436 نفر از دانش آموزان ،کادر اجرایی مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی و پیش دبستانی های ضمیمه مدارس دولتی و غیر دولتی از مزایای توزیع شیر بهره مند خواهند شد.

 گفتنی است در این همایش حسن پور ضمن تقدیر از فعالیت های مدارس شهرستان پیشوا نسبت به توزیع و فرهنگسازی مصرف شیر در مدارس گفت : مشارکت و همکاری در اجرای فعالیت ها در خصوص فواید و مزایای شیر و همچنین رعایت دستورالعمل توزیع شیر مدارس از جمله مواردی است که باید مورد توجه ممگان قرار گیرد.

 

به اشتراک بگذارید :