14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰۹:۳۹:۵۷
کد مطلب:  uL29LsXv
مدیرآموزش و پرورش چهاردانگه:
چهاردانگه با چهار مقام اول و یک مقام دوم استانی در پرسش مهر رئیس جمهور افتخارآفرینی کرد.

با اعلام نتایج داوری هفدهمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری پرسش مهر ریاست محترم جمهور،دانش آموزان و همکاران منطقه چهاردانگه افتخارآفرینی کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازچهاردانگه، هادی حنیف نیا مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه گفت: کسب چهار مقام اول و یک مقام دوم استانی در پرسش مهر ریاست محترم جمهور با موضوع راه های مقابله با خشونت ، نشان از حضور تاثیر گذار و پررنگ دانش آموزان و همکاران فرهنگی این منطقه در مسابقات پرسش مهر داشته است .

وی افزود: بر اساس نتایج اعلام شده گروه سرود همگانی دانش آموزان دوره دوم متوسطه پسرانه سروش با همکاری کانون فرهنگی و تربیتی ایثار مقام اول، دانش آموز هستی جلالی از فرزانگان در رشته نقاشی مقام اول، هادی منصوری فرد کارشناس روابط عمومی اداره آموزش و پرورش چهاردانگه در رشته گرافیک و طراحی پوستر مقام اول، حسن نجفی کارشناس مسوول حوزه سوادآموزی چهاردانگه در رشته خوشنویسی نستعلیق مقام اول و صفورا گنج خانی از فرهنگیان منطقه در رشته شعر مقام دوم استانی را کسب نمودند.

شایان ذکر است هفدهمین دوره پرسش مهر ریاست محترم جمهور با این عناوین از کجا خشونت نشات گرفته است و چگونه عده‌ای خشونت را می‌آموزند؟ در برابر خشونت چگونه باید ایستادگی کرد؟چگونه می‌توانیم کشوری داشته باشیم، جامعه‌ای داشته باشیم دارای رحمت اسلامی و نبوی و چگونه می‌توانیم جوامع منطقه‌مان و جهان را از خشونت برهانیم؟ در آغاز سال تحصیلی توسط رییس جمهور مطرح گردید.

 

به اشتراک بگذارید :