16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰۹:۱۰:۰۲
کد مطلب:  JeXHpUir
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
امیدبخشی به آینده نظام باید از مهمترین محورهای برنامه های دهه مبارک فجر باشد

مدیرآموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در جلسه ستاد ایام الله دهه مبارک فجر گفت: امید بخشی به آینده نظام و عملکرد مسئولین درقبال مردم باید از مهمترین محورهای برنامه های دهه مبارک فجر باشد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان، حسینعلی بنار مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در جلسه ای که با حضور اعضای ستاد دهه مبارک فجر ناحیه2بهارستان برگزار شد، گفت: امیدبخشی به آینده نظام و عملکرد مسئولین در قبال مردم باید از مهمترین محورهای برنامه های دهه مبارک فجر باشد.

وی هویت بخشی به دانش آموزان جهت آشنایی بیشتر با آرمان های انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت را یکی از وظایف اصلی آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت : ماهراندازه بتوانیم در اجرای این برنامه ها با تمام توان ظاهرشویم ، به دانش آموزانمان کمک کرده تا بتوانند واژه های مذکور را درک کنند و از گردنه های خطرناکی که در راه نظام است به سلامت عبور کنند.

بنار در ادامه تربیت سیاسی واجتماعی نسل سوم انقلاب را از اولویت های کارکردی آموزش وپرورش دانست وبا تاکید برفرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گفت:ما وظیفه داریم برای حضور حداکثری مردم در انتخابات زمینه سازی کنیم که این امر موجب مستحکم تر شدن پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران می شود.

شایان ذکر است در این جلسه برنامه ریزی مدونی جهت برگزاری هر چه با شکوه تر جشن های ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران انجام پذیرفت و به واحدهای ذیربط ابلاغ گردید.

 

به اشتراک بگذارید :