11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۰۹:۰۸:۳۰
کد مطلب:  HVfgiTXf
به میزبانی آموزش و پرورش کهریزک:
کارگروه تخصصی امور اداری مناطق آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد

کارگروه تخصصی امور اداری مناطق آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور شامانی رئیس بازنشستگی اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، مرادی رئیس امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک،کارشناسان امور اداری مناطق آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و حوزه ستادی و دیگر مسئولین، کارگروه تخصصی امور اداری مناطق آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اتاق شورای آموزش و پرورش کهریزک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، شامانی رئیس بازنشستگی اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت های صورت گرفته در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نشان از برگزاری نشست ها و کارگاه های دقیق و کارآمد داشته که این جزبرنامه ریزی منظم میسر نخواهد شد.

وی افزود: باید با جاری و ساری کردن دقیق قوانین و مقررات برای بازنشستگان، حق و حقوق این عزیزان را در طی سی سال خدمت خود به نحو مطلوب و شایسته ای ارائه دهیم.
شامانی تصریح کرد: برگزاری چنین کارگاه های تخصصی و آموزشی می تواند کمک بسزایی در انجام کارها و فعالیت های پیش رو برای ارباب رجوعان داشته باشد.

در ادامه مرادی رئیس امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: انتظار میرود با توجه به مشکلات پیش روی همکاران و فرهنگیان، هرآنچه را که در توان داریم برای این عزیزان و بازنشستگان انجام دهیم.
وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این کارگاه تخصصی، ارائه راهکارهای مناسب و سنجیده برای حل مسائل پیش رو می باشد که امیدواریم بتوانیم در این نشست نهایت استفاده را برده و در جهت پیش برد اهداف خود گام های موثری برداریم.
مرادی یادآورشد: باید با برنامه ریزی و همفکری، وظایف و فعالیت های خود را برای سال آینده کارآمدتر کرده تا بتوانیم مشکلات را به حداقل برسانیم.
افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک نیزضمن ابراز خرسندی از برگزاری این کارگروه تخصصی، گفت: کار و فعالیت های امور اداری به لحاظ گستردگی فعالیت، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و این داشتن ضرورت دقت و حوصله را می طلبد.
وی افزود: در مراجعه تعداد ارباب رجوعان ، واحد امور اداری و تشکیلات همیشه از سهم بالایی برخوردار بوده است که به حمد الهی با دلسوزی و پشتکار این عزیزان تکریم ارباب رجوع همیشه به نحو مطلوب صورت گرفته است.

شایان ذکر است اعضای حاضر در این کارگاه تخصصی به گفتگو و ارائه پیشنهادها پیرامون مسائل پیشرو و برنامه های خود پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :