7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۱۳:۳۰:۵۳
کد مطلب:  iQakUMZW
صمدیان در همايش تجليل ازبرترين هاي كنكور95 سراب:
قبولی در کنکور ابتدای راه است

همايش تجليل ازبرترين هاي كنكور95منطقه سراب،صبح روزپنجشنبه 7بهمن باحضورمعاون پژوهش وبرنامه ريزي مديركل استان ومسئولان شهرستاني درسالن اجتماعات آموزش وپرورش منطقه برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به نقل از سراب، طی مراسمی باحضورصمديان معاون پژوهش وبرنامه ريزي مديركل استان ومسئولین شهرستانی از رتبه‌های زیر 1000 کنکور سراسری سال 1395 در شهرستان سراب تجلیل به عمل آمد .

صمد صمديان با تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور سراسری95 در شهرستان سراب اظهار داشت: این تازه ابتدای کار شما است و نباید غرور شما را بگیرد بلکه باید با همین تلاش و پشتکاری که تا این لحظه داشته‌اید به دنبال کسب موفقیت‌های بالاتر در زندگی خود باشید تا ما شاهد افتخارآفرینی‌های بعدی شما نیز باشیم .

 گرشاسبي نيزطي سخنانی، گفت:برای کسب علم باید زحمت زیادی کشیده شود اما ایمان بدون علم خودش نوعی جهل و ذلالت است و ما باید در مسیر کسب علم هم،دیدگاه بلندی داشته باشیم تا بتوانیم به قله‌های رفیع علمی برسیم نه اینکه با ایجاد اهداف کوچک نتوانیم به همان اهداف هم دست یابیم .

فرماندارسراب دراین مراسم اظهار داشت: برگزاری این مراسم یک حرکت بسیار مهم و ارزشمند است و حضور افرادی چون شما عزیزانی که در کنکور افتخارآفرینی کرده‌اید در شهرستان سراب مایه افتخار ما و همه شهروندان است.

مطلبي مديرآموزش وپرورش منطقه،در این مراسم ضمن تقدیر از حاضرین دراين همايش به ویژه رتبه‌های برتر در کنکورسراسري95 در شهرستان سراب گفت: تقدیر امروز ما از شما عزیزان تقدیری در حد توان ما بوده است اما بدون شک لیاقت شما بیش از اینهاست وواقعا سبب افتخار ما مسئولین و شهروندان است و بسیار خوشحالیم که توانسته ايد برای منطقه سراب و برای خانواده‌های خود افتخارآفرینی کنید.

 

به اشتراک بگذارید :