19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ ۰۸:۴۱:۳۳
کد مطلب:  4l9TDktL
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان:
۳۴ میلیارد تومان از معوقات فرهنگیان استان زنجان پرداخت شد

معاون آموزش و پرورش استان زنجان گفت: ۳۴ میلیارد تومان از معوقات فرهنگیان در دو ماه گذشته پرداخت شده که پاداش پایان خدمت بیشترین سهم از این معوقات را دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل به نقل از تسنیم، یعقوبعلی عبادی معاون پشتیبانی آموزش وپرورش استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: 34 میلیارد تومان از معوقات فرهنگیان در دو ماه گذشته پرداخت شده است.

وی بیشترین میزان معوقات را مربوط به پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان به مبلغ 20 میلیارد تومان دانست و افزود: مرخصی‌های استفاده نشده کارمندان و فرهنگیان و پرداخت بدهی به شرکت‌های خدمات‌رسان در مورد حامل‌های انرژی بخش‌های قابل توجه دیگری از معوقات را به خود اختصاص داده بودند.

عبادی با اشاره به اینکه تا پایان امسال 616 نفر از فرهنگیان بازنشسته می‌شوند، ابراز کرد: پرداخت پاداش پایان خدمت این افراد دو برابر سال گذشته نیاز به منابع مالی دارد.

وی با اشاره به اینکه دستمزد نیروهای حق‌التدریسی آزاد سال گذشته تسویه شده است، بیان کرد: امسال 430 نیروی حق‌التدریسی به خدمت گرفته شدند که پرداخت حق‌الزحمه آنها با توجه به منابع محدود آموزش و پرورش دشوار است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان در مورد پروژه‌های عمرانی این سازمان تصریح کرد: دهه فجر امسال سیستم گرمایشی 53 آموزشگاه افتتاح می‌شود.

وی افتتاح دو باب کانون فرهنگی و تربیتی و خوابگاه و سلف سرویس آموزشگاه الزهرا (س) را از برنامه‌های دهه فجر در بخش عمرانی خواند و گفت: سه باب مدرسه در ابهر، زنجان و ماهنشان به بهره‌برداری می‌رسند.

عبادی به افتتاح سالن اجتماعاتی در طارم اشاره و گفت: با افتتاح کلیلنیک تخصصی داندانپزشکی زنجان فرهنگیان از خدمات این مجموعه بهره‌مند می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان سهم اعتبارات ملی برای افتتاح این پروژه‌ها را 47 میلیارد تومان برشمرد و افزود: از اعتبارات استانی نیز 46 میلیارد تومان هزینه شده است.

به اشتراک بگذارید :