11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ ۰۸:۴۹:۴۱
کد مطلب:  tBVPTKuR
معاون آموزش متوسطه اداره كل شهرستان های استان تهران :
توجه به ایده های دانش آموزی سطح پژوهش در آنان را بالاتر می برد

معاون آموزش متوسطه اداره كل شهرستان های استان تهران در همایش مدیران پژوهش سراهای مناطق شهرستانهای استان تهران گفت : توجه به ایده های دانش آموزی سطح پژوهش در آنان را بالاتر می برد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقال از ناحیه 2 شهر ری ، میر رضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در گردهمایی مدیران پژوهش سراهای مناطق شهرستان های استان تهران که  در مهمان سرای فرهنگیان ناحیه 2 ری برگزار شد،  گفت :  سال گذشته اولین جشنواره ایده های برتر دانش آموزی برگزار و ایده ها و توانمندی های فکری و خلاقیتی دانش آموزان به شکل زیبایی به نمایش گذاشته شد. 

 

وی افزود: ابتکار برگزاری این جشنواره در شناخت ، پرورش و معرفی استعدادهای جوان تحسین برانگیز است و نیازمند برنامه ریزی دقیق جهت بالابردن سطح کیفی آن است .

شفیع پور ادامه داد :  امیدواریم با استقبال و مشارکت هرچه بیشتر دانش آموزان استان در این جشنواره، زمینه کشوری شدن آن فراهم شود چرا که این جشنواره مقدمه ای است بر جشنواره های نوجوان و جوان خوارزمی و هرچه به این ایده ها توجه و حمایت بیشتری شود، سطح پژوهش دانش آموزان در استان بالاتر می رود.

معاون آموزش متوسطه اداره كل شهرستان های استان تهران یادآور شد: مدیران محترم پژوهش سراها ضمن ارسال بخشنامه این جشنواره به مدارس حتما درموردچگونگی شرکت و حضور بالای دانش آموزان علاقمند در آن  شرایط لازم را فراهم آورند.

گفتنی است دانش آموزان تا 30 بهمن 95 فرصت دارند با مراجعه به سایت دبیرخانه استانی جشنواره ایده های برتر دانش آموزی ایده های خود را ثبت نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :