12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ ۱۳:۳۳:۴۹
کد مطلب:  tQPy9Tmf
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:
دانش آموزان استان، نسبت به مقام شهدای آتش نشان ادای احترام کردند

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: همدردی مردم با جان باختگان ساختمان پلاسکو نشان داد مردم ما قدردان افرادی هستند که برای مردم خود از جان می گذرند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، مرتضی تمجیدی با اشاره به ضرورت بازتاب نقش و جایگاه افراد فداکار در کتب درسی دانش آموزان گفت: یکی از اهداف تدوین کتب درسی ابتدایی، آشنایی دانش آموزان با افراد فداکار و ایثارگر و تقویت روحیه نوع دوستی و فداکاری در کودکان است تا آنان در برابر مسایل اجتماعی، احساس مسئولیت نموده و نسبت به هم نوع خود بی تفاوت نباشند.

وی ضمن ابراز همدردی با خانواده های جانباختگان ساختمان پلاسکو افزود: دانش آموزان استان زنجان در قالب برنامه های مختلف و با حضور در مراکز آتش نشانی استان، نسبت به مقام شهدای آتش نشان ادای احترام کردند.

تمجیدی با اشاره به پاسداشت ایثارگریهای آتش نشانان توسط اقشار مختلف مردم اظهار داشت: در جامعه ما حس نوع دوستی و احترام به افراد فداکار موج می زند و ما در این چند روز شاهد بودیم که چگونه ایثارگری های آتش نشانان مورد تکریم واقع شد و به دنیا این پیام را صادر کرد که روح فداکاری و ایثارگری در جامعه ما زنده است.

به اشتراک بگذارید :