19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ ۱۲:۴۹:۴۵
کد مطلب:  exT707hh
مشاوراجرایی مدیرکل درجلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل:
با اطلاع رسانی سریع چالش ها به فرصت تبدیل خواهد شد

فریدباباخانی مشاوراجرایی مدیرکل آموزش وپرورش استان درجلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل با موضوع خبر نویسی اظهار داشت:با اطلاع رسانی سریع چالش ها به فرصت تبدیل خواهد شدوخبرعرصه نمایش تمامی تلاش های معاونت ها،ادارات و کارشناسان می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،جلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل باحضور فرید باباخانی مشاور اجرایی مدیر کل و با موضوع خبر نویسی، صبح امروزدر سالن غدیر اداره کل برگزار شد.

مشاو راجرایی مدیر کل آموزش وپرورش استان  با اشاره به اینکه جامعه هوشمند جامعه ای است که مردم هوش اجتماعی دارند وعملکرد حاکمیت را رصد می کنند اظهار داشت:خبر باعث ارتباط مردم با بدنه دولت وآگاهی می شود واگر اطلاع رسانی در سریعترین زمان اتفاق بیفتد بهتر خواهد بود.

وی افزود: فرق آموزش وپرورش با دیگر ادارات در خصوص اطلاع رسانی به دلیل وفور نیروی انسانی در آن است که پیگیر اتفاقات رخ داده شده می باشند.

باباخانی اضافه گرد: ارائه سریع  عملکرد های مثبت  موجب سرزندگی جامعه شده وحیات اجتماعی را پویا تر خواهد نمود.

این مقام مسئول با اشاره به مدیریت مطلوب فرایند خبررسانی گفت:خبر خوراک فکر مردم در اجتماع است وجامعه ای اصلاح خواهد شد که مردم آن در سطح بالایی از آگاهی ودانایی باشند.

مشاور مدیر کل با یادآوری نقش تاثیر گذار امیر کبیر در توسعه وآبادانی کشور گفت: بزرگترین شاخصه مدیریت این بزرگمرد تاریخ دانش اجتماعی بالای وی بود که اورا در توسعه کشور کمک نمود.

گفتنی است در پایان ابلاغ اعضای شورای اطلاع رسانی اداره کل توسط مشاور اجرایی مدیر کل  به آنان اهداء شد.

 

به اشتراک بگذارید :