11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ ۱۲:۲۸:۰۰
کد مطلب:  b7m7fP7H
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
درآمد اختصاصی اجرای قانون شورای آموزش و پرورش 14 درصد رشد داشته است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از رشد 100 درصدی تحقق بند 3 ماده 13 شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1394 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تشریح اهداف شوراهای آموزش و پرورش و با استناد به ماده یک قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش گفت: شورای آموزش و پرورش استان تهران با برگزاری 11 جلسه 90 درصد از جلسات را برگزار کرده است و شوراهای آموزش و پرورش مناطق شهرستان های استان تهران با برگزاری 200 جلسه، 80 درصد از حجم چشم انداز جلسات شورای آموزش و پرورش را در سال 1394 محقق کرده است.

دبیر شورای آموزش  و پرورش شهرستان های استان تهران، اضافه کرد: 95 درصد مصوبات شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1394 اجرا شده است.
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تأکید بر تحقق 25 درصد از اعتبارات هر شهرستان به فصل آموزش و پرورش ادامه داد: بخش عمده مشکلات فضاهای آموزشی شهرهای جدید مسکن مهر به ویژه پرند در چارچوب ماده 18 قانون رفع شده است.
فولادوند، در پایان ضمن تقدیر از اعضای شورای آموزش و پرورش استان، مناطق و شهرستان های استان تهران، تصریح کرد: در مجموع 634 کارگروه های تخصصی شوراهای آموزش و پرورش شهرستان های استان 2 هزار و 332 مصوبه به امضاء رسیده است که رشد 14 درصدی درآمدهای اختصاصی اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش را در سال 1394 رقم زده است.
شایان ذکر است شورای آموزش و پرورش استان تهران در سطح کشور در جایگاه استان های برتر قرار دارد.

به اشتراک بگذارید :