12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ ۱۴:۲۹:۵۰
کد مطلب:  ACNw50aT
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:
خداوند با انقلاب اسلامی قدرت، عزت، شکوه و زیرساخت‌های حیات طیبه را به ایران هدیه داده است

خداوند با انقلاب اسلامی قدرت، عزت، شکوه و زیرساخت‌های حیات طیبه را به ایران هدیه داده است.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: خداوند با انقلاب مبانی قدرت، عزت، شکوه، رحمت، عاطفه و زیرساخت‌های حیات طیبه را به ایران هدیه داده است
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حجت‌الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری ظهر امروز در مراسم دیدار با اعضای قرارگاه خواهران با ابراز خرسندی از حضور در جمع دختران قرارگاه‌های اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی اظهار کرد: این جمع اجتماع دل‌های پاک است و مکان جلسه  نیزالهام بخش حسینی بودن استان زنجان است.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری سوره ملک برای بهره‌مندی دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی  دانش‌آموزان به عنوان سوره سال  پیش‌بینی شده است، افزود: انس، حفط و خواندن این سوره در برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در ‌دستور کار قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه در این آیات به قدرت خداوند اشاره شده است، اظهار کرد: خداوند در این آیات  به خاطر خلقت انسان به عنوان اشرف مخلوقات به خود تبریک گفته است.
حاج علی اکبری با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با شعرا  ولزوم توجه وتاکید ایشان به سرودها ی انقلابی افزود: متاسفانه در این زمینه کم کاری شده، در حالی که سرود یک رسانه گویا و رسا است.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به اینکه عصر انقلاب اسلامی عصر آزادی، عزت، سرافرازی و عصر ایثار و فداکاری و طلوع دوباره انسان است، اظهار کرد: این اتفاق یک امر مبارک است که تولد و وجود شما در عصر انقلاب اسلامی می باشد که این خود جای شکر دارد.

 حاج علی اکبری با اشاره به اینکه این روزها انگلیس و نظام آمریکا قدرتی ندارند و هیبتشان ریخته شده است، گفت: برای نظام و ملت آمریکا به دلیل سرنوشتان متاسفیم.

وی با اشاره به اینکه خدواند با انقلاب مبانی قدرت، عزت، شکوه، رحمت، عاطفه و زیرساخت‌های حیات طیبه را به ایران هدیه داده است، عنوان کرد: چشم بشریت به رهبر و ملت ایران دوخته شده است.
حاج علی اکبری با اشاره به  وظایف اتحادیه انجمن های اسلامی  وماموریت اصلی اعضای آن گفت:ماموریت اصلی بچه های انجمن های اسلامی اینست که در عصر انقلاب اسلامی مسائل آن را به خوبی بفهمند ، تجربه کنند، آن را به دیگران معرفی نمایند واز انقلاب اسلامی با جان ودل حفاظت کنند.

در پایان این مراسم از دانش آموزان فعال انجمن اسلامی که رتبه های کشوری واستانی را کسب نموده بودند تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :