18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ ۱۱:۱۹:۳۸
کد مطلب:  VDwBGkAU
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در اولین نشست ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر:
دهه فجر ایام زنده کردن ارزش های انقلاب اسلامی است

اولین نشست ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر در سالن اجتماعات آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اولین نشست ستاد بزرگداشت ایام ا... دهه فجر  در سالن اجتماعات آموزش و پرورش فیروزکوه برگزار شد.

بنار، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه ضمن عرض تسلیت ارتحال ملکوتی آیت ا... هاشمی رفسنجانی و گرامی داشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدا و همه کسانی که جانشان، مالشان و عمرشان را در اعتلای انقلاب اسلامی فدا کردند، در خصوص ارزش و هدف برگزاری مراسم  ایام ا... دهه فجر گفت: برگزاری ایام ا... دهه فجر ایام زنده کردن ارزش های انقلاب اسلامی و یاد آوری و تجلیل از فداکاری ها و جانفشانی های انقلابیون سال های قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و یاران و همراه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای 8 سال دفاع مقدس می باشد.

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در ادامه گفت: ما باید در برنامه های ایام ا... دهه فجر نسل جوان را با دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و دوران 8 سال جنگ و دوران پس از جنگ آگاه سازیم و نباید بگذاریم که ارزش های انقلاب با عدم آگاه سازی ما به فراموشی سپرده شود و این وظیفه ی قانونی و دینی ما است.

در ادامه کارشناس فرهنگی هنری و فرمانده بسیج فرهنگیان و دانش آموزی فیروزکوه هر یک به بیان برنامه ها ی ایام ا... دهه فجر پرداختند و پس از بیان نظرات و پیشنهادات توسط  اعضای ستاد مواردی از قبیل نواختن زنگ انقلاب، برگزاری برنامه های منسجم در مدارس، گلباران مزار شهدا  و برگزاری مسابقات فرهنگی هنری، ورزشی و... به تصویب رسید.

به اشتراک بگذارید :