27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۱۴:۰۴:۴۰
کد مطلب:  IKPyPXDw
کمیته برنامه ریزی آموزش وپرورش در ورزقان برگزارشد
صمدیان: افزایش پوشش تحصیلی، میانگین سواد را افزایش می دهد

کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش با حضور معاون پژوهش و برنامه ریزی و نیروی انسانی ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج و مشاور اجرایی مدیر کل در سالن اجتماعات اداره ورزقان تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ورزقان، کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش با حضور معاون پژوهش و برنامه ریزی و نیروی انسانی ، مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج و مشاور اجرایی مدیر کل در سالن اجتماعات اداره ورزقان تشکیل شد.

در این جلسه صمد صمدیان ضمن اشاره به شعار مدیر کل «ارتقاء کیفیت آموزش و تحصیل،ارتقاءکیفیت تدریس و ارتقاء مشارکت های مردمی »به گزارش اجمالی از نیروی انسانی مراکز تربیت معلم پرداخت .

وی به تغییر مدلهای آموزشی نیروی انسانی اشاره نموده ودر مورد اهمیت اقدام پژوهی و درس پژوهی مطالبی ارائه نمود ونتایج اقدام پژوهی را در امورات آموزشی و پرورشی اثر بخش توصیف کرد.

معاون پژوهش و برنامه ریزی و نیروی انسانی در پایان به پوشش تحصیلی دانش آموزان دوره اول متوسطه اشاره کرد و گفت: که با افزایش پوشش تحصیلی بازماندگان از تحصیل می توانیم میانگین سواد در منطقه را ارتقا  بخشیم.

 

به اشتراک بگذارید :