18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۱۱:۴۵:۰۰
کد مطلب:  aiskGMKu
معاون پشتیبانی استان در جلسه هماهنگی برگزاری دوره توانمندسازی داوران قرآنی :
تمامی معاونت ها برای اجرای شکوهمنددوره قرآنی به صورت هماهنگ وارد عمل شوند

اولین جلسه کمیته پشتیبانی سومین دوره تربیت داوران کشوری مسابقات قرآن عترت و نماز در دفتر عبادی معاون توسعه منابع و پشتیبانی استان و با حضور عباسی معاون پرورشی و فرهنگی ، رئیس اداره امور مالی و حسابداری ، رئیس اداره تدارکات استان و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق ابهر، سجاسرود، افشار، ایجرود و رئیس و کارشناسان اداره قرآن،عترت و نماز اداره کل برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،سومین دوره تربیت داوران کشوری مسابقات قرآن عترت و نماز به میزبانی استان زنجان از تاریخ 11الی 14 اسفند ماه 95به مدت 4 روزدر استان زنجان برگزار می شود.

محمودعباسی معاون پرورشی و فرهنگی ضمن قدردانی از حضور اعضای جلسه گفت : با توجه به اینکه این دوره یک برنامه کشوری است ، باید در سطح عالی برگزار گردد.

یعقوب علی عبادی معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان نیزضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای جدی معاونت پرورشی و فرهنگی گفت  : حوزه پرورشی در کنار حوزه آموزشی فعالیت های خوبی دارد و هرچه همکاری حوزه آموزشی و پرورشی بیشتر باشد به همان مقدار پیشرفت هم بیشترخواهد شد

وی افزود:  تمام  معاونت ها  و واحدهای مرتبط جهت انجام هر چه با شکوهتر و بهتر این دوره،باید به صورت هماهنگ وارد عمل شوند.

دراین جلسه ضمن بررسی اجمالی وظایف و اعضای کمیته های برگزاری دوره، محل کانون سهروردی جهت برگزاری دوره پیشنهادگردید.

به اشتراک بگذارید :