11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۱۰:۳۱:۲۵
کد مطلب:  lqHIGD04
به منظور ارزیابی کیفیت ارائۀ خدمات:
معاون پشتیبانی اداره كل از مركز مصاحبه دانشگاه شهید مفتح بازدید کرد

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به منظور ارزیابی کیفیت ارائۀ خدمات به مراجعه کنندگان از مركز مصاحبه آزمون مستقر در دانشگاه فرهنگیان شهید مفتح بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یدالله شهبازبیگی، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در بدو ورود به مرکز با داوطلبان حاضر در محوطه از نحوه چگونگی اطلاع رسانی در خصوص برگزاری مصاحبه به پرسش و پاسخ پرداخت و ضمن بازدید از كارگروه بررسی مدارك با داوطلبان حاضر در خصوص موضوعات این كارگروه گفتگو کرد.

معاون پشتیبانی و توسعۀ مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ادامه به استماع گزارش مسئول واحد کارگروه پرداخت و ضمن تأکید بر اجرای قوانین و ضوابط ابلاغ شده در متن دفترچۀ آزمون از واحد معاینات پزشكی بازدید کرد.

شهبازبیگی، در بازدید از تیم مصاحبۀ مستقر در مرکز شهید مفتح برای همۀ دست اندرکاران این حوزه آرزوی سلامت و بهروزی کرد.

شایان ذکر است تمامی مراحل کاری داوطلبان طبق جدول زمان بندی که از قبل اعلام شده است، در یک روز و به طور پیوسته انجام پذیرفته و تا تاریخ پنجشنبه 7 بهمن ماه 1395 کلیه مراحل اداری و مصاحبه انجام می شود.

به اشتراک بگذارید :