11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۰:۴۰:۰۹
کد مطلب:  lc5tx84u
با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری:
مراسم روز هوای پاک در آموزشگاه شهدای باقرشهر برگزار شد

با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، مدیر آموزش و پرورش کهریزک، امام جمعه باقرشهر، بخشدار کهریزک، نمایندگان محیط زیست، شهردار باقرشهر، اعضای شورای اسلامی شهر باقرشهر و کهریزک و دیگر مسئولین مراسم روز هوای پاک در آموزشگاه شهدای باقرشهر برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از کهریزک، با حضور هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرمانداری ویژه شهرستان ری، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، آیت الله موسوی امام جمعه باقرشهر، توکلی بخشدار کهریزک، استادفرج شهردار باقرشهر، نمایندگان محیط زیست، اعضای شورای اسلامی باقرشهر و کهریزک و دیگر مسئولین، مراسم روز هوای پاک در آموزشگاه پسرانه نمونه دولتی شهدای باقرشهر برگزار شد.

هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: امروزه آلودگی هوا در شهرهای بزرگ و صنعتی و بویژه پایتخت، یک خطر جدی بوده و از بین بردن این معضل جزء همکاری همه جانبه میسر نخواهد شد.
وی در ادامه افزود: باید ارزش لحظه به لحظه زندگی خود را بدانیم و قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم و با از بین بردن برخی عادت های اشتباه، در جهت از بین بردن هوای آلوده گام های موثری برداریم.
این مقام مسئول خطاب به دانش آموزان اظهار داشت: شما عزیزان می توانید با ذهن و خلاقیت خود در جهت داشتن هوای پاک کمک بسزایی به جامعه کنید.
جمالی پور یادآورشد: باید قدردان زحمات معلمین بوده، چرا که این معلمین هستند که دانش آموزان را در مسیر علم و دانش و در نتیجه جامعه هدایت می کنند.
 

 

به اشتراک بگذارید :