19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۰:۳۶:۱۴
کد مطلب:  ME5M8JHD
معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:
جنگ‌های شادی در ۲۵کانون فرهنگی و تربیتی استان زنجان برگزار می شود

محمودعباسی معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان از برگزاری جنگ‌های شادی در ۲۵کانون فرهنگی و تربیتی استان زنجان در دهه فجر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان به نقل از مهر، محمود عباسی درگفتگویی اظهار داشت: دهه فجر فرصت بسیار خوبی است تا دستاوردهای انقلاب را به دانش آموزان ارائه بدهیم. 

وی اظهار کرد: آموزش و پرورش بیشترین جمعیت را دارد و نواختن زنگ انقلاب با عنوان «گلبانگ انقلاب» اولین برنامه آموزش و پرورش در بیش از دو هزار آموزشگاه ساعت ۹.۳۰ است. 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، آذین بندی مدارس، عطر افشانی مزار شهداء، برگزاری سرود و نمایش، مانور یاوران انقلاب، برپایی نمایشگاه دستاوردهای دست سازه های تولیدی دانش آموزان ، برپایی ایستگاه قرآنی و هنری و فرهنگی  دانش آموزان از برنامه های شاخص اداره کل آموزش و پرورش در دهه فجر است.

عباسی از برگزاری جنگ‌های شادی در کانون فرهنگی و تربیتی خبر داد و گفت: ۲۵ کانون فرهنگی و تربیتی استان زنجان این جنگ را برگزار می کنند و همزمان با نخستین روز دهه فجر نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب افتتاح می‌شود.

معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان تصریح کرد: مسابقه کتاب‌خوانی از وصیت نامه الهی و  سیاسی امام خمینی(ره)برای فرهنگیان و دانش‌آموزان، اجرای جنگ شادی توسط اداره آموزش و پرورش استثنایی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و برگزاری مسابقات ورزشی از جمله برنامه‌های این روز در سطح مدارس استان زنجان است.

عباسی از اعزام بیش از دو هزار نفر از دانش آموزان دختر در دهه فجر به اردوی راهیان نور خبر داد و افزود: همچنین برگزاری مسابقات و پخش فیلم‌های انقلابی و آموزشی از برنامه‌ها ایام دهه فجر است و  پخش فیلم‌های آموزشی در مورد شناخت دشمن و استکبار موثر است و مجموعه تشکل‌های دانش‌آموزی عهده‌دار مسئولیت روشنگری در بین دانش‌آموزان و خانواده‌ها هستند تا راه نفوذ دشمان را از این طریق ببندند.

به اشتراک بگذارید :