18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ ۱۴:۴۲:۱۴
کد مطلب:  Jeya5QEH
معاون پشتيباني اداره كل آموزش و پرورش شهرستانهاي تهران در نشست با مدير كل بيمه سلامت استان تهران:
هدف از تعامل با بیمه سلامت استان تهران گام برداشتن در اجرای با کیفیت خدمات است

معاون پشتیبانی و توسعۀ مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری نشست مشترک با موضوع بررسی راهكارهاي تسهيل در امور بيمه شدگان و کسورات بیمه ای در اداره كل بيمه سلامت استان تهران با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، شهباز بيگي معاون پشتيباني و توسعه منابع آموزش و پرورش شهرستانهاي تهران گفت:  هدف از برگزاری نشست و تشکیل  نشست ها مشابه در آینده، رسیدن به نقطه مشترک و  گام برداشتن در خصوص اجرای بهتر و با کیفيت تر خدمات متقابل است.

وی ادامه داد: در این نشست ضمن  ارائه گزارشی  از تعاملات مثبت دو دستگاه كه منجر به رفع  بسياري از مغايرتها گرديده است،  به بيان فعاليت هاي انجام شده در مناطق شهرستانهاي تهران در خصوص رفع مشكلات كسور و ارسال اظهار نامه ها ي بيمه اي پرداخته شد.

در ادامه مسئولین امور مالي و تعاون آموزش و پرورش  شهرستانهاي تهران،  از وضیعت و اقدامات انجام گرفته در خصوص  بهبود روند انجام امور سامانه اي در  مناطق، گزارش مختصری دادند.

دكتر مهدي قنادي  مدير كل بيمه سلامت استان تهران   ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین نشست های همچنين در اجرای موفق رفع مغايرتها و تعامل نزديك آموزش و پرورش شهرستانهاي تهران مطالبي را بيان کرده و در ادامه از برنامه های انجام شده در سامانه متمركز  بيمه سلامت  در راستای طرح تحول نظام سلامت  و تسهيل  امور بيمه گذاران  گزارشی ارائه و همکاری متقابل را در جهت حذف مغايرت ها خواستار شدند.

شایان ذکر است این نشست با تصميمات ارزشمندي درخصوص «تسهيل امور بيمه اي فرهنگيان و بازنشستگان  معزز» به پايان رسيد.

به اشتراک بگذارید :