20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۲:۲۳:۳۱
کد مطلب:  OaZzb1xA
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش فارس در اقلید تاکید کرد:
توجه به تعلیم و تربیت لازمه رشد و شکوفایی جامعه است

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش فارس گفت: توجه به اهمیت تعلیم و تربیت در جامعه و مشارکت مردم و مسئولان در این امر موجب رشد و شکوفایی جامعه می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عیسی ملک پور در بازدید ازکلاسهای سواد آموزی  شهرستان اقلید گفت: دستگاه تعلیم و تربیت مشارکت پذیر است و همه باید آموزش و پرورش و اداره سواد آموزی را یاری  کنند،

وی با اشاره به تعریف جهانی سواد به عنوان «داشتن مهارت خواندن و نوشتن »گفت: بی سواد هم آسیب پذیراست و هم آسیب دیده و آسیب رسان.

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش فارس گفت:توجه به اهمیت تعلیم و تربیت در جامعه و مشارکت مردم و مسئولان در این امر موجب رشد و شکوفایی جامعه می شود.

ملک پور ضمن تاکید بر کیفیت بخشی به امور آموزشی و لزوم پیشگیری از افت سواد آموزان گفت:باید با رعایت آئین نامه آموزشی زمینه برگزاری هر چه بهتر امتحانات پایانی را فراهم نماییم.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان اقلید نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه سواد آموزی این شهرستان گفت: مشارکت تمام دستگاهها و بستن مبادی ورودی  بیسوادی از جمله راهکارهای مناسب برای ریشه کنی بیسوادی است.

محمود میرسلیمانی افزود:با برنامه ریزی مناسب می توان همه بیسوادان را تحت پوشش قرار داد و امید وارم  روزی شاهد ریشه کنی بیسوادی در این شهرستان باشیم.

به اشتراک بگذارید :