17 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۱:۱۸:۰۰
کد مطلب:  KCEpyJu9
در اولين ساعات شروع به كار
بازديد معاون پرورشي و فرهنگي آموزش وپرورش شهر تهران از ادارات زيرمجموعه خود

در اولين ساعات شروع به كار

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهرتهران، معارفه عبدالرسول كريمي معاون پرورشي و فرهنگي با حضور كمرئي مديركل آموزش و پرورش شهر تهران، معاونين و روساي ادارات پرورشي برگزار شد .

گفتني است: پس از اتمام مراسم توديع و معارفه، كريمي معاون پرورشي و فرهنگي از ادارات حوزه پرورشي وفرهنگي بازديد نموده و از نزديك ضمن آشنايي با نظرات همكاران وچالش هاي موجود دراين حوزه آشنا شدند.

وي با بازديد از  اداره مشاوره تربيتي و تحصيلي با  چالش ها و مشكلات موجود در اين حوزه شامل كمبود نيروي مشاور، شرايط هدايت تحصيلي نوين و برنامه هاي مشاوره اي در مدارس پرداخته و ارايه طريق نمود.. 

كريمي در ادامه با حضور در اداره فرهنگي هنري ضمن خداقوت به همكاران و كارشناسان آن اداره در خصوص برنامه هاي فرهنگي هنري  واردويي و همچنين برنامه پرسش مهر توضيحات لازم را ارائه نموده و توصيه هاي مرتبط به آن حوزه را مفصل يادآوري كرد.

وي سپس به سازمان دانش آموزي شهر تهران رفته و از نزديك با فعاليت ها و برنامه هاي سازمان دانش آموزي آشنا و به توضيحات كارشناسان سازمان و خبرگزاري پانا مستقر در سازمان دانش آموزي تذكرات و نكات مربوط به چگونگي درج خبر و اهميت اطلاع رساني در حوزه پرورشي را ياد آور شد.

 

به اشتراک بگذارید :