18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۱۲:۱۹:۴۲
کد مطلب:  FO63LqSB
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛
مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان میانه منصوب شد

با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و با حضور معاون پرورشی و فرهنگی استان، یوسف ساجدی فر به عنوان معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از میانه؛ مراسم تکریم و معارفه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

طاهرعلمی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و گرامیداشت یاد و خاطره دکتر علی فرامرزی مدیر سابق آموزش و پرورش میانه، افزود: ما دانش آموزان را بعنوان امانت قبول کرده ایم و باید در تعلیم و تربیت آنها نهایت تلاش خود را بکار گیریم.

 در پایان مراسم با ابلاغ حکم مسئولیت از طرف مدیر دستگاه تعلیم تربیت توسط معاون فرهنگی و پرورشی استان، یوسف ساجدی فر به عنوان مدیر جدید آموزش وپرورش میانه معرفی شد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مجموعه کارکنان آموزش و پرورش استان ضمن تبریک این انتصاب، توفیق و سربلندی روزافزون ایشان را در کلیه شئونات زندگی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :