8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ ۰۸:۳۱:۰۲
کد مطلب:  3HQ8hEbu
معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس خبر داد :
حضوربیش از 800 دانشجو معلم دانشگاه های فرهنگیان فارس در طرح بینش مطهر

معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس خبر داد: همزمان با آغاز سال تحصیلی بیش از 800 دانشجو معلم از دانشگاه های فرهنگیان سراسر استان فارس در طرح بینش مطهر شرکت کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد نظری با اعلام این خبر گفت: با توجه به جایگاه رفیع دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه مولد و لزوم تقویت فکری-تربیتی دانشجو معلمان به عنوان فرهنگ سازان عمومی جامعه طرح بینش مطهر همزمان با شروع سال تحصیلی در دانشگاه های استان اجرا شد .

وی گفت: اجرای این طرح در دانشگاه فرهنگیان سنت حسنه ای است  برای تربیت معلمانی متعهد و مومن به معارف ناب اسلامی در سطح آموزش و پرورش .

نظری افزود:در راستای اجرای این طرح ،در سال جاری بیش از 800 دانشجو معلم از دانشگاه های فرهنگیان سراسر استان ،ضمن دریافت کتب این طرح ،در قالب گروه های 5 تا 10 نفره به مدت یک ساعت و نیم در هفته به مطالعه و مباحثه بخشی از کتاب ها پرداخته و در آزمون پایانی نیز شرکت می نمایند.

معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه" سطح یک و دو این طرح شامل 20 کتاب است که در مدت 4 سال اجرا خواهد شد"گفت: حضور پر نشاط دانشجویان در جلسات مباحثه که نشان از علاقه و انگیزه این عزیزان به یادگیری اندیشه های ناب اسلامی است از زیبایی های اجرای این طرح با برکت می باشد.

به اشتراک بگذارید :