12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ ۱۲:۵۱:۲۵
کد مطلب:  BgEz7kyK
معاون آموزش متوسطه استان درکارگاه آموزشی بنیادعلوی :
66دبیرستان متوسطه نظری استان تحت پوشش حمایت های بنیادعلوی قرار دارد

کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با نرم افزار آزمون یار بنیاد علوی و نصب نرم افزار ها بر روی سیستم های رایانه ای 30 دبیرستان دوره متوسطه نظری مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل، این کارگاه  با حضورمحمودشهبازی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان و 30نفر از مدیران و معاونان فناوری دبیرستان های متوسطه نظری 10 منطقه محروم و کمتر توسعه یافته استان برگزار شدونحوه کارکرد با نرم افزار مربوطه و همچنین قابلیت های آن  توسط عسگری مدرس کارگاه  تشریح و تبیین شد.

 محمود شهبازی  با بیان فعالیت ها و اقدامات بنیادعلوی در مناطق محروم استان،خواستار توجه جدی مدیران مدارس به مقوله آموزش و استفاده از امکانات موجود در مدارس برای ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی شد.

معاون آموزش متوسطه استان افزود: 66دبیرستان متوسطه نظری تحت پوشش حمایت های بنیادعلوی قرار دارد که در سال گذشته 20دبیرستان مجهز به نرم افزار آزمون یار شده و با احتساب سال جاری 50دبیرستان نرم افزار مربوطه تجهیز شدند.

وی تصریح کرد:قیمت هر نرم افزار حدود 3 میلیون تومان می باشد که تمامی هزینه های آن توسط بنیادعلوی پرداخت شده است.

درادامه ادیبی نماینده بنیادعلوی دراستان ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته و ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس متوسطه نظری مناطق مذکور،خواستارتوجه جدی مدیران مدارس در تشویق دانش آموزان بالاخص در استفاده از کتاب های اهدایی کمک آموزشی و تجزیه و تحلیل نتایج آزمون های پیشرفت تحصیلی و آگاه سازی دانش آموزان و اولیاء از اهمیت آن ها  شد.

در پایان عسگری مدرس دوره نحوه کارکردن با نرم افزار مربوطه را به مدیران تشریح و نرم افزار های مربوطه بر روی رایانه های مدارس نصب شد.

 

منبع:دفترمعاونت آموزش متوسطه

به اشتراک بگذارید :