8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۳:۴۳:۲۰
کد مطلب:  pOWxHX5f
اطلاعیه ثبت نام پروژه مسکونی شرکت تامین مسکن فرهنگیان در شیراز

شرکت تأمین مسکن فرهنگیان وابسته به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برای ساخت مسکن در شهر شیراز اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس، دراین اطلاعیه که یک نسخه از آن دراختیار این اداره قرار گرفته، آمده است:

باسمه تعالی

با توجه به اینکه شرکت تأمین مسکن فرهنگیان وابسته به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نظر دارد به موجب اطلاعیه شماره 2804/38-3 مورخ 15/10/95 برای ساخت مجتمع مسکونی در شیراز بلوار رازی خیابان نرجس و واگذاری واحدهای آن به فرهنگیان محترم اقدام نماید . فلذا ‏مراتب برای اطلاع تمامی همکاران محترم شاغل و بازنشسته در آموزش و پرورش نواحی چهارگانه شیراز ، عشایر سیار ، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس و اداره کل آموزش و پرورش فارس ارسال می گردد . متقاضیان می توانند در صورت تمایل و براساس سهمیه اختصاص داده شده ، پس از دریافت معرفی نامه از اداره متبوع خود به آدرس مندرج در اطلاعیه پیوست مراجعه و نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام در پروژه اقدام نمایند.

قابل ذکر است با توجه به محدود بودن سهمیه ها ، صرفاٌ اشخاصی به دفتر شرکت مراجعه کنند که قبلاً معرفی نامه لازم را از اداره متبوع خود دریافت نموده باشند .

به اشتراک بگذارید :