14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۱:۳۸:۴۹
کد مطلب:  sDvRk95t
از سوی سازمان مدارس غیر دولتی و توسعۀ مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش:
روزشمار هفته شوراهای آموزش و پرورش اعلام شد

دفتر معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعۀ مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش روزشمار هفتۀ شوراهای آموزش و پرورش را اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در بخشی از این اطلاعیه که به امضای مرضیه گرد رسیده، آمده است: 26 دی ماه مصادف با سالروز تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش فرصت مناسبی است که با اجرای برنامه های متنوع موضوع مشارکت و اهمیت این شورا در حل مشکلات و ارتقای کیفیت مدارس مورد توجه قرار گیرد.

بر همین اساس این اطلاعیه می افزاید: هفتۀ شوراهای آموزش و پرورش که از روز 24 تا 30 دی ماه 1395 برگزار می شود با عناوینی خاص نامگذاری شده است.

«شورا و مشورت در اسلام»، «شوراهای آموزش و پرورش، اقدام و عمل در تحقق اقتصاد مقاومتی»، «شوراهای آموزش و پرورش، تحقق مشارکت و نظارت مردمی»، «شوراهای آموزش و پرورش و شیوه های نوین مدیریت مدارس»، «شوراهای آموزش و پرورش و سند تحول بنیادین»، «شوراهای آموزش و پرورش، سازمان ها، نهادها و تقسیم کار ملی» و «شوراهای آموزش و پرورش، تقویت نظام مالی مدارس و تحقق عدالت آموزشی» به ترتیب عناوین روزهای هفتۀ شورای آموزش و پرورش نام گذاری شده است.

به اشتراک بگذارید :