18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۱۰:۳۸:۰۰
کد مطلب:  7z2qbcxJ
مدیر آموزش و پرورش ورامین در اولین جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی:
دهه فجر روز استقلال مردم ایران است

اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضورامیر محمدی مدير آموزش و پرورش ، سید محمد حسن محمودی نماینده شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین و اعضاي ستاد مربوطه در اتاق کنفرانس این مدیریت تشكيل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسا نی و روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین در این جلسه گفت : روز های دهه فجر از ایام افتخار آفرین مردم ایران اسلامی است .

وی ادامه داد : دهه فجر روز استقلال مردم ایران است .

رئیس کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه فجر شهرستان ورامین خاطر نشان کرد : . وظیفه و رسالت همه ارگان ها و نهادها از جمله آموزش و پرورش در بزرگداشت دهه مبارک فجر بسیار سنگین و سخت خواهد بودو باید از همه ظرفیت های موجود در این زمینه استفاده کرد.

محمدی با اشاره به این نکته که امروز جمهوری اسلامی ایران دارای اقتدار مثال زدنی است، خاطرنشان کرد: عزت و اقتدار نظام اسلامی مرهون خون مطهر شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل است و باید از دستاوردهای این انقلاب محافظت کرد .

لازم به ذكر است كه ستاد دهه فجر آموزش و پرورش ورامين بمناسبت سي و هشتمین سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي بيش از40برنامه اجرايي خواهد داشت..

 

 

به اشتراک بگذارید :