14 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۰۹:۳۸:۵۲
کد مطلب:  3Can0UoC
مدیرآموزش و پرورش اسلامشهر:
از تمامی ظرفیتها در راستای حل مسئله آسیب های اجتماعی باید استفاده کرد

نشست هماهنگی برنامه های کمیته پیشگیری ازآسیب های اجتماعی با حضور مدیر آموزش و پرورش و شورای معاونین شهرستان اسلامشهر برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حسن حبیبی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر با اشاره بر ضرورت ارائه راهکارهای عملی دررابطه با بررسی مسئله آسیب های اجتماعی تاکید کرد: با برگزاری تنها یک نشست یا همایش نمیتوان این مورد را حل کرد و می بایست نشستهای تخصصی با حضور اساتید متخصص جهت مشاوران ، عوامل اجرایی واحدهای آموزشی ، دانش آموزان و خانواده های آنان برگزار گردد.

وی افزود: با توجه به گستردگی مبحث آسیب های اجتماعی و هدف بودن جامعه دانش آموزی، آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند مسئله را حل کند و این عزم همه نهادها و دستگاه های اجرایی  شهرستان با استفاده از اساتید برجسته و کارشناسان را می طلبد.

شایان ذکر است در در این نشست، استفاده از مراکز مشاوره آموزش و پرورش، به روز رسانی اطلاعات مشاوران، معاونین پرورشی و مربیان تربیتی،ارتباط مستمر با اولیاء دانش آموزان، ارائه آموزشهای لازم از دوره ابتدایی، تهیه بانک اطلاعاتی مشکلات و موارد آسیب های اجتماعی در واحد های آموزشی و حضور دانش آموزان در فعالیتهای فرهنگی و ورزشی. مورد تصویب شورای معاونین این شهرستان قرار گرفت .

 

به اشتراک بگذارید :