20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۳:۳۶:۲۱
کد مطلب:  VeIWiwRi
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس :
لازمه دستیابی به اهداف سازمانی نظارت و ارزیابی است

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: هر مدیری برای تشخصی میزان دستیابی به اهداف تعیین شده خود نیازمند ارزیابی است و بدون آن دستیابی به اهداف مقدور نیست.

به گزارش اداره اطلاع  رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد جعفری در کارگروه راهبری مدیریت عملکرد معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت:یکی از شاخص های  اصلی حوزه مدیریت اصل کنترل، ارزیابی و  نظارت می باشد  که بدون آن دستیابی به اهداف در یک فرایند کلی مقدور نمی باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس ارزیابی را یکی از اصول کار مدیر عنوان کرد و گفت:هر مدیری  برای تشخصی میزان دستیابی به اهداف تعیین شده خود  نیازمند ارزیابی است و  تشکیل این کارگروه نیز با همین هدف در سطح کشور انجام شده است.

جعفری گفت: موضوع ارزیابی  عملکرد در معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس یکی از مواردی است که همواره مورد توجه بوده به نحوی که در سه سال  اخیر در فرایندی تعریف شده ارزیابی تخصصی از عملکرد این معاونت در سطح ادارات آموزش و پرورش سراسر استان انجام شده است .

وی با تاکید بر اینکه" طرح اجرایی  وزارت متبوع  در این زمنیه به نوعی الگو برداری از طرح اجرایی در فارس می باشد "گفت: بر اساس نمایه های تعریف شده در حوزه های مختلف معاونت تربیت بدنی و سلامت ، سطح انتظار و اهداف خود را تعیین نموده و با ارزیابی مستقیم،میزان دستیابی به اهداف و پیشرفت ادارات را بررسی نمودیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: ارزیابی عملکرد ادارات علاوه بر  اهمیت آن در زمینه تشخصی نقاط قوت و ضعف  عملکردی  و پیشبرد اهداف و سایست های کاری ، توانسته سطح انگیزشی همکاران این حوزه را در سطح استان افزایش دهد . 

به اشتراک بگذارید :