11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ ۱۱:۰۸:۰۲
کد مطلب:  TMP5tEo4
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
گزینش یک شاخص و پرچم ارزشمند نهاد انقلابی آموزش و پرورش است

به مناسبت 15 دی ماه سالروز تاسیس هسته گزینش در آموزش و پرورش، با حضور مدیر و اعضای شورای معاونین اداره از کارشناس گزینش آموزش و پرورش ناحیه یک ری تقدیر شد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک ری، بهروز نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری در این آئین، ضمن تبریک هفته گزینش به تمامی گزینشگران اظهار داشت: گزینش، بستر سازی از طریق افراد شایسته و پیشگیری از ورود افراد ناشایست است.

وی در ادامه گزینشگران را بهترین یاوران در ادارات و صدیقان گمنام در جامعه برشمرده و افزود: گزینش یک شاخص و یک پرچم ارزشمند نهاد انقلابی است و بر همه همه لازم و فرض است که برای پاسداشت آن دست یاری دهیم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری ادامه داد: گزینش یک شاخص و پرچم ارزشمند نهاد انقلابی آموزش و پرورش است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری این نیروها را سرمایه‌های ارزشمندی برای آموزش و پرورش و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانسته و گفت: این افراد در شناسایی و کشف استعدادهای دانش آموزان برای مدیریت در آینده، بسیار موثرند.

این مقام مسئول تاکید کرد: از آنجا که آموزش و پرورش نهادی دولتی و مردمی به شمار می رود و سیستم آموزشی هر کشور نقش بسیار مهمی را در آن ایفا می کند ،عملکرد هسته گزینش در این نهاد که نظام تعلیم و تربیت کشور را عهده دار است بسیار مهم و حساس به شمار می رود.

وی ضمن تشکر از واحد گزینش آموزش و پرورش ناحیه یک ری، عمکرد این واحد را بسیار مناسب اعلام کرده و خاطر نشان کرد: عملکرد هسته گزینش باید به گونه ای باشد که کاملا بر مبنای عدالت و توازن بوده و حقی از کسی ضایع نشود و نیز افرادی به سیستم آموزشی راه بیابند که ویژگی های لازم برای یک معلم شایسته بودن را دارا باشد.

گفتنی است در پایان این آئین از کارشناس و گزینشگران این مدیریت با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد .

به اشتراک بگذارید :